Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp, Whatsapp Web, canlı görüşme, PDF dosya gönderimi, sesli görüşme ve bağlantı kurma güncellemelerinin ardından hızlı çıkış yakaladı. Hızlı çıkışını sürdürmek isteyen Whatsapp güncellemelerine yazı fontları ekleyerek devam etti.

Gün geçmesin ki Whatapp’ta yeni güncelleme olmasın, sıkı çalışan Whatsapp geliştirici ekibi kullanıcılarının yüzünü güncellemeleri ile güldürmeyi başarmış durumda. Başta belirtmekte fayda var, bu özellik şu an için beta kullanıcılara açık olduğu için test ettiğiniz zaman sizin telefonunuzda olmayabilir, gayet normal bir durum. Tek yapmanız gereken Whatsapp uygulamasını son sürüme yükseltmek ve ardından özelliğin tüm Whatsapp kullanıcılarına açılmasını beklemek. Uyarılarımızın ardından Whatsapp Kalın Yazma adlı konumuza geçebiliriz.

Başlamadan önce kendi yorumum; Açıkçası ben beğenmedim, yıldızlarla vesaire uğraşmaktansa daha kolay bir şekilde seçilen ve kullanılabilen bir özellik olmasını tercih ederdim. En yakın zamanda bu konu içinde güncelleme geleceğinin kanaatindeyim.

Whatsapp Kalın Yazma nasıl yapılır
Whatsapp Kalın Yazma

Whatsapp Kalın Yazma Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken işlem gayet basit, yazınızı yazdınız ve vurgulamak istediğiniz bir cümle mi var? Vurgulamak istediğiniz cümleyi belirliyorsunuz ve başına “*” ve sonuna “*” yıldız ekliyorsunuz. İşlem bu kadar basit ve net.

Örnek Yazışma

Yarın geleceğin *kesin* mi?

Bu şekilde yazdığınız zaman mesajlaşmada çıktısı şu şekilde olacaktır;

Yarın geleceğin kesin mi?

Diğer Whatsapp güncellemelerini sitemiz üzerinden öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir