Twitter Toplu Takip Etme Kodu

Dikkat: Kod makalenin en alt kısmındadır.

Twitter, kullanıcılarının da bildiği gibi takip sistemi ile çalışan bir sosyal medya sitesi. Eğer paylaşımlarımızın daha fazla kitlelere ulaşmanızı istiyorsanız Twitter takipçi sayınızın önemi oldukça fazla değil mi? Ne kadar fazla takipçi , fazla gösterim, fazla gösterim ise çok daha fazla etkileşim. Twitter Toplu Takip Etme Kodu bu konuda Twitter kullanıcıların imdanına koşmakla kalmıyor adeta yetişiyor diyebiliriz. Nedeni ise; biz sadece kopyala yapıştır yapıyoruz gerisini kodumuz hallediyor.

Takipçi uygulamaları, veya takipçi satan kişiler sizden emek karşılığı için reklam ya da ücret talep ederler. Bizim için ise bunların hiç birine gerek kalmadan kendi başımıza saf ve hilesiz bir şekilde Twitter takipçi arttırma işlemini uygulamış olacağız.

Mantık Nedir/ Bu Kod Bana Nasıl Takipçi Kazandıracak?

Kodun mantığı oldukça basit, sistem şöyle işliyor; Twitter Takip Etme Kodu ile yüzlerce kişiyi otomatik takip ediyorsunuz. Bunu gören bir çok kullanıcıda sizi geri takip ediyor, yani tam olarak ben seni takip edeyim sende beni takip et mantığı. Bu işlemin adı sosyal medyada takibe takip sistemidir. Bu sayede limitler çerçevesinde günden güne takipçiniz artmış olacak ve daha fazla etkileşim almış olacaksınız. En kısa halde anlatmak gerekirse belirlemiş olduğumuz kişinin takipçilerine 800 defa “takip et” butonuna tıklanmış olacak, yani yüzlerce kullanıcıyı çok hızlı bir şekilde takip etmiş olacağız.

Hesabım Zarar Görür Mü / Çalınabilir mi?

Hiç bir şekilde üçüncü bir parti yazılım kullanmadığınız ve kimseye şifrenizi vermediğiniz için kesinlikle hesabınız sıkıntıya girmeyecektir. Ancak limitler çok önemli, Twitter’da günlük 1000 kişiyi takip etme sınırımız var. Buna takılmamak ve limiti zorlamamak için biz kodu 800 kişiye ayarlayıp öyle kullanacağız.

Nasıl Yapılır?

İşlemlerimi uygulamak için bir bilgisayar ve bilgisayarımıza da Google Chrome şart. Aşağıdaki kodu kopyaladıktan sonra Twitter’a giriş yapın ve ardından yüksek ve organik takipçili bir hesap bulun ve arkasından profilin takip etmiş olduğu kişilere tıklayın. Herhangi boş bir kısma tıklayın ve en altta bulunan incele tuşuna basın.

Twitter toplu takip kodu
Twitter Takipçi arttırma

İşlemler bitmedi, daha yeni başladık! Kopyalamış olduğunuz kodu ekte gösterdiğim gibi “Console” kısmına girmeniz gerekli, girdikten sonra ise yapıştırıp Enter tuşuna tıklamanız. (Yapıştırırken yapıştır seçeneği ile değil, CTRL + V ile yapıştırmanız gereklidir) Bu işlemden sonra sayfa aşağı doğru kaymaya başlayacak ve her kaydığında o sayfadaki kullanıcıları takip etmeye başlayacak. İşlem bittiğinde tarayıcı size haber vermiş olacak.

twitter takipçi arttırma kodu
takipçi arttırma kodu

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

 • Tarayıcı size bildirim gönderene kadar sayfayı kapatmayın ve yenilemeyin
 • İşlem sırasında İnternet bağlantınızın kopmadığından emin olun
 • Kod çalışma esnasında iken yeni sekmeden Twitter’ı kullanmaya devam edebilirsiniz, sorun olmayacaktır. Kod aşağıdadır.

KODU AL 

Twitter Toplu Takip Etme Kodu” için 5 yorum

 • 20 Kasım 2017 tarihinde, saat 19:12
  Permalink

  Twitter takipçi kodu gerçekten güzel bir şekilde işliyor. Yazara teşekürler ediyorum, geri takip konusunda işe yaradığını söyleyebilirim.

  Yanıtla
 • 21 Kasım 2017 tarihinde, saat 00:39
  Permalink

  Twitter takipçi arttırma kodunu kullanarak günde kaç adet takipçi kazanabiliyoruz? Birde limitler nedir?

  Yanıtla
  • 21 Kasım 2017 tarihinde, saat 19:01
   Permalink

   Kodu kullandığınız profile ve profilin takipçilerin geri takip yapma oranına göre değişir, limitler ise en fazla 1000 kullanıcı takip edebilirsiniz.

   Yanıtla
 • 29 Kasım 2017 tarihinde, saat 16:14
  Permalink

  Twitter toplu takip kodu bir profilin son takipçilerini mi takip ediyor?

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma – Takipciz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir