Twitter Takipçi Arttırma

Twitter Takipçi Arttırma bir çok makale ve videoya konu olmuş bir konudur, bir çok kişi bu konuyu ele almış ve kendince bir şekilde bir şeyler anlatmışlardır. Twitter Takipçi kazanmak istiyorsanız sabırlı ve çalışkan olmalısınız, aksi takdirde emeklerinizin sonucu çöp olacaktır. Hesabın zarar görmemesi için temkinli ve temiz çalışmamız gerekecek, daha fazla uzatmadan makaleye geçeceğim.

Twitter Takipçi Arttırma

Bir çok takipçi arttırma yolu vardır, bunlardan en bilinenleri Twitter Takipçi hilesi olan sitelerdir. Bu sitelerin mantığı havuz sistemidir. Sizin gibi takipçilerinin artmasını isteyen Twitter kullanıcıları bu şekildeki siteleri ziyaret ederek kredi sahibi olurlar ve bu kredileri takipçiye dönüştürerek takipçi arttırma işlemini halletmiş olurlar, her sitenin 100 kredi verdiğini varsayarak 10 takipçi sitesi kullanımımız da 1000 adet takipçi elde etmiş oluruz, ama ne kadar sağlıklı bir sistem olduğu açısından pek olumlu bakılmıyor. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak güvenli takipçi sitemize giderek takipçi ve beğeni arttırabilirsiniz.

Twitter Takipçi Arttırma Hilesiz

Eğer diyorsanız ben hileden yana değilim, hesabım temiz olsun onun içinde bir çok alternatifimiz var. Twitter Takipçi Arttırma Hilesiz isterseniz bu iş hileye göre biraz daha zorlu geçecektir, hileye göre daha meşakkatlidir. Doğru strateji ile günlük 300 ile 500 arası takipçi kazanabilirsiniz. Ancak organik takipçiler oldukları için sizi daha fazla tatmin edecektir.

Twitter Toplu Takip Yapın

 

Toplu takip meselesi sosyal medyanın kurulduğu ilk günden günümüze kadar gelmektedir, toplu takip yaparak  takibe takip eden kişileri bulabilirsiniz ve onları kendinize çekerek sizi takip etmesini sağlarsınız. Elle tek tek yapmak bu işlemi oldukça zor olacağı için yukarıdaki arama kısmına “Twitter Toplu Takip Etme Kodu” şeklinde site içi artırsanız çok daha ayrıntılı olan makalemizi ve toplu takip yapan kodu bulabilirsiniz.

Anasayfa Beğeniyi Unutmayın

Twitter Anasayfa Beğeni yeni keşfettiğim taktiklerden biri, gerçekten hesaba çok fazla takipçi ve etkileşim kattığı aşikar olarak ortada. Son atılan gönderileri beğenerek kullanıcının dikkatini çekmiş oluyorsunuz, bu sefer kişi sizi takip etmiyorsa takip etme, takip ediyorsa sizinle etkileşim içine girme eğilimine giriyor. Yani iki tarafta kazançlı bu durumda. Yine site içi arama yaparak “Twitter Anasayfa Favori Kodu” yazdığınızda ayrıntılı makalemiz sizi karşılayacaktır.

Bu iki maddede ciddi bir takipçi ivmesi yakalamanız mümkün, sitemizi sık sık ziyaret ederek ve kategori konularımıza bakarak farklı fikirlerde elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir