Twitter Takip Ettiklerim Gözükmüyor

Twitter, günde milyonlarca insanın Tweet atarak, bir birlerine DM göndererek birbirleri ile etkileşime geçtikleri bir sosyal medya sitesi/uygulamasıdır. Bu sosyal medya mecralarını kullanırken bazı sorun ve sıkıntılar ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Twitter Takip Ettiklerim Gözükmüyor sorunu yaşıyorsanız makalemizi okumaya devam edin. Belirtilenleri uygulayın ve sorunu çözün.

Twitter Takipçi

Twitter Takip Ettiklerim Gözükmüyor

Twitter Takipçi arttırmaya çalışırken bir çok hata yapabiliyoruz, bazen bu hatalar Twitter hesabımızın askıya alınmasına kadar gidebiliyor. Hesabınız askıya alındığı zaman profil sayfanızda “Bu hesap geçici olarak askıya alındı” uyarısı görürsünüz. Hesabınız askı süresindeyken incelenir, ve nedenini bilmediğim bir şekilde hesabınızın kilidini açtıktan sonra takipçi sayınızı 0 (sıfır) olarak görürsünüz. Ancak bu durum geçicidir, ortalama yarım saat ile bir saat içerisinde çözülmektedir. Sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Özetle Sorunun Çözümü: Sizin yapabileceğiniz bir şey yok, tek yapmanız gereken yarım saat ile bir saat arası beklemek. Sorun hala devam ediyor olursa Twitter destek ekibi ile irtibata geçmeniz en sağlıklı hareket olacaktır.

Bazı forum kullanıcılarının konuya yaklaşımları şu şekilde;

kullanıcının kendine gelmesi biraz zaman alıyor. bende de aynısı olmuştu. zamanla düzelir.

belli bir süre sonra tekrar geri geliyor

Kimse panik telaş yapmasın daha az önce bu durumla karşılaştım. 15 dakika bile geçmeden herşey yerine geldi. Korkulacak bişey yok takipçilerinizi yemediler illa geri gelir

Hesabım Askıya Alındı

Twitter hesabınız askıya alındıysa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Bu gibi durumlarda Twitter size sadece bir itiraz forumu doldurup kendilerine göndermelerini istiyor. Bahsi geçen foruma ulaşmak için Twitter Hesabım Askıya Alındı adı altında yazdığımız makalemizi okuyabilir, adımları takip ederek hesabınızı bir ihtimal açabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir