Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma bir çok Twitter kullanıcısı için zorlu bir aşama olabiliyor, zor olması gayet normal. Binlerce kişiyi elle takipten çıkarmak neredeyse imkansıza yakın bir şey değil mi? En güzel ve mantıklı olan Takibe takip ile takipçi arttırmaya çalışmaktır.

Twitter Toplu Takip Etme Kodu sayesinde toplu takip yapabiliyorduk. Takip ettiğimiz kişilerden takibe dönmeyenler illa olacak, bu kullanıcılar birikecek ve sizde makaleyi okuyarak hepsini tek tık ile takipten çıkacaksınız!

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Toplu şekilde takip etmenin dezavantajlarından biriside sizin takip ettiğiniz herkesin sizi takip etmemesidir, insanlarda koyun sürüsü psikolojisi vardır, eğer ki sizin takip ettiğiniz kişi az ve takipçi sayınızın takip ettiğiniz kişilerin sayısına oranla daha yüksek ise sizi takip etme gereği duyarlar. Bu sayede Twitter Takipçi sayınızın artmasına vesile olmuş olursunuz. He bu arada, sizi takip etmeyen kişiyi siz niye takip etmeye devam ediyorsunuz? “Restine rest ulan” edasıyla sizde onları takip etmekten vazgeçin.

Not: Bu yapacak olduğumuz Twitter toplu takip bırakma kodu işlemde sizi takip eden Twitter kullanıcıları asla takipten çıkartılmaz, yani toplu takip bırakma değilde sizi takip etmeyenleri toplu takip etmeyi bırakmış olursunuz. Bu sayede takip ettiğiniz kişileri takibi bırakmadığınız için onlarda sizi takip etmeye devam edecektir, takibe takip olayının prensibi de budur zaten.

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma
Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma

Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmek gerek ki Twitter takip etmeyenleri toplu silme için bir bilgisayar şart, maalesef mobil cihaz ya da tablet üzerinde henüz bu işlemi gerçekleştiremiyoruz. Chrome tarayıcı arayıcılığı ile Twitter hesabınıza giriş yapın ve ardından kişileri takip ettiğiniz kısma gelin, F12 kombinasyonunu kullanarak ya da sağ tık>incele>console adımlarını takip ederek de bu alana ulaşabilirsiniz, Console kısmında olduğunuzdan emin olun. En altta bulunan “Kodu Al” linkine tıklayarak koda ulaşın ve onu kopyalayın ardındaki işlem olarak ise CTRL+V tuşlarını kullanarak az önce açmış olduğunuz Console alanına yapıştırın. İşlemler bu kadar, kod sizi takip etmeyen kişileri bulur ve takipten çıkartır. Aşağıdaki görsellerden resimli olarak da adımları takip edebilirsiniz.

Kodu Al

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkma” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir