Twitter Takip Edilenleri Silme Uygulaması

Twitter Takip edilenleri Silme Uygulaması İOS veya Android kullanıcılarının kullanması için bir çok uygulama mevcut. Twitter, kullanıcıları için duygu ve düşüncelerini ya da gelişimlerini takipçileri ile paylaştıkları bir mikroblog sitesidir ve işleyişi arkadaş ekleme üzerine değil takip etme üzerine kuruludur. Ve bir zaman sonra gerekli sebeplerden dolayı Twitter takipçi silme siteleri gibi yazılımları kullanma gereği duyabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bu işi tek tek elle çözmek yerine otomatik halledebilmemiz için bir çok yazılım hali hazırda bulunmaktadır.

Eğer Twitter üzerinde toplu takip bırakmak isterseniz şu makalemizi okumanızda fayda var;  Twitter Toplu Takip Bırakma

Twitter Takip Edilenleri Silme Uygulaması

Aşağıda listelemiş olduğumuz uygulamalar App Store ve Play Store üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar olup akıllı telefonlarınız üzerinden indirip kullabilirsiniz.

 • Unfollow Today: Günlük olarak sizleri kimin takipten çıkardığını bulmayı vaat eden bir uygulama. Google Play Store’da 100 Bin indirmesi mevcut. Ayrıca gelişim olarak grafikler ile sizi yönlendirip, sizi takip etmeyen kişileri de takip etmekten çıkartabiliyor.
 • Twitter için Takipçi Analizi: Kullanıcıları için ayrıntılı bir panel sunan uygulama sayesinde bir çok işlemi toplu bir şekilde halledebilirsiniz. Bunlardan bazıları şunlardır; Twitter limitleri gereğince takip etme işlemi ve yine limitler çerçevesinde takip bırakma işlemleri. Ayarlar kısmından otomatik takipten çıkma seçeneğini ayarlayarak otomatik olarak halledebilirsiniz.
 • Unfollow for Twitter: Uygulamanın Play Store üzerinde 50 bin civarı indirmesi bulunuyor. Çok basit ve sade arayüzü sayesinde kolayca toplu takibi bırakabilir ve toplu bir şekilde takip etme işlerini çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bu uygulamalar ile Twitter Takip Edilenleri Silme işlerini telefonunuzdan basitçe halledebilirsiniz, peki bilgisayar üzerinden mümkün mü? Tabi mümkün, gelin birde onlara bakalım.

Twitter Takip Edilenleri Silme Siteleri

 • ManageFlitter: Bu site sayesinde Takip ettiğiniz kişileri bilgisayar yani Web üzerinden basit bir şekilde takip etmekten vazgeçebilir yani Unfollow yapabilirsiniz. Google’a “ManageFlitter” yazarak ulaşabilir ve siteye sağ taraftaki “Sign In” butonunu kullanarak giriş yapabilirsiniz.
 • Tweeter Karma: Bu siteyi daha önce hiç kullanmadım, bu yüzden yorum yapamayacağım. Ancak tahmin ediyorum ki giriş yaptığınız zaman otomatik olarak size bir soru sormadan tüm takip ettiğiniz kişileri takipten çıkıyor. Zaten üstte vermiş olduğumuz uygulamalar işinizi fazlasıyla çözeceklerdir.

Twitter takipçi satın almadan Twitter Takipçi Hilesi yapabilirsiniz, işlemi gerçekleştirmek için satır başındaki adresi takip ederek takipçilerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Twitter Takip Edilenleri Silme Uygulaması” için 3 yorum

 • Geri bildirim: Twitter Fenomen Olmak – Takipciz

 • 10 Ocak 2018 tarihinde, saat 19:02
  Permalink

  Twitter takip edinleri silmek için limit nedir? Faydalı makaleye benziyor teşekkür ederim

  Yanıtla
  • 11 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:41
   Permalink

   Bu olayın limiti bilinmiyor, ancak günde 5K uygundur bir zararı olmaz diye düşünüyorum.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir