Twitter Limitleri 2018

Günlü hayatımızda Twitter biz kullanıcılarına sıkıldığında, arkadaşlarının ne yaptığına ya da eski sevgilisinin ne haltlar yediğine bakmak isteyenler ile dolu. Şükürler olsun ki Twitter bu duruma bir limit getirmemiş, neden çünkü bunlar spam hareketler değil. Diğer kullanıcıları rahatsız etmeyen durumlarda hiçbir sosyal medya sitesi buna bir limit koymaz, koyarsa kendi kendine çelme takmış olur değil mi? Ancak bazı durumlarda Twitter Limitleri devreye girerek “Hop birader yeter bu kadar” diyebiliyor bazen. Bunun nedeni de otomatik hareketlerin kullanıcıların zararına olmasının düşüncesinde olmalarıdır. Bu limitleri bilmemizde fayda var ki bizde işlemlerimizi yaparken ayağımızı ona göre uzatalım, sonuçta hiç kimse hesabından olmak istemez.

Twitter Limitleri

Aşağıdaki kısımda bölüm bölüm olarak Twitter limitleri nedir sorusunun cevabını verdik, makaleyi sonuna kadar okuyarak limitleri öğrenebilir ve ona göre Twitter Takipçi kazanma imkanınızı o kadar arttırmış olursunuz, üstellik hesabınıza zarar vermeden.

Twitter Takip Etme Limiti

Twitter takipçi arttırma için en çok kullandığımız ve sitemizde de bahsetmiş olduğumuz işlemdir. Maalesef Twitter bu takip etme limitlerinde biraz katı davranmaktadır. Günlük olarak yeni hesaplarda 800-900 arası takip edebilirsiniz, bu limit eski hesaplar için birazda olsa esnek. Eski hesaplar gözlemlerime göre 1000-1200 civarı toplu takip etme işlemini yapabiliyor.

Twitter Takip Bırakma Limiti

Twitter Takip Bırakma Limiti muamma bir soru, Twitter’ın destek sayfalarında bulunan bir açıklamada bulunmamaktadır. Sanırım bu konuda bir limit yok ancak hesabınızın askıya alınmaması için çok fazla zorlamayın. Günlük 5K ortalama takip bırakmak iyidir.

Twitter Beğeni Limiti

Etkileşimleri arttırmanın en iyi yollarından bir tanesi anasayfa beğeni yapmaktır, bu makalede sitemizde mevcuttur. Arama bölümü ile bulabilirsiniz. Konuya gelecek olursak günlük olarak Twitter kullanıcılarına 2000 adet Tweet beğenme hakkı verir. 2000 sınırını geçtiğinizde size uyarı olarak “Beğeni Limitini Aştınız, Lütfen Birkaç Dakika Sonra Deneyiniz” gibisinden bir uyarı verir, gün geçtikten sonra tekrar beğeni işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Tweet Atma Limiti

Değişken bir durum olmak ile birlikte günlük Tweet atma limiti ortalama 2400 adet ile sınırlandırılmıştır, yoğunluğa göre değişen bir durumdur ve 20 dakika içerisinde 100 Tweet atarsanız limit uygulanmaya başlar.

 

Twitter Limitleri
Twitter Limitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir