Twitter Fenomen Olmak

Twitter Fenomen Olmak aslında sanıldığı kadar zor olan bir şey değildir, işin sırrı takipçileriniz de ve takipçi sayınızla doğru orantılı olarak gitmektedir. Sizi takip etmeyen insanların anasayfasına ne kadar düşerseniz o kadar popülariteniz artmış olacaktır, o kişi profilinize girer ve sizi takip eder bu sayede etkileşimler üzerinden takipçi kazanmış olursunuz.

Twitter Fenomeni Nasıl Olunur?

Öncelikle Twitter kullanıcılarının sizleri bulabilmesi için belli bir takipçi sayısına ulaşmanız gereklidir. Twitter toplu takip etme kodu adlı makalemizi okuyarak toplu takip etmenin mantığını anlayabilir ve doğal olarak Twitter Takipçi sayınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Bu taktik sayesinde 5-10 bin seviyelerine geldikten sonra etkileşimler doğal olarak artacak ve insanlar size denk gelecekler.

Bir zaman sonra takip ettiğiniz kişilerin sayısı da artacak doğal olarak, bu sorunu da Twitter takip edilenleri silme uygulaması makalemiz ile çözebilirsiniz.

Zaten bir zaman sonra insanlar sizleri bulacak ve uğraşmanıza gerek kalmayacak, o zaman gelene kadar bu şekilde ilerlemeye devam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir