Twitter Beğeni Silme

Bu makalede Twitter Beğeni Silme işlemini yapacağız, makalenin sonunda beğendiğiniz Tweetler listesindeki sayı “0” olacak. Zamanında bir çok kişinin gönderilerini favorilerinize eklemiş olabilirsiniz, ya da şimdiki ismi ile Tweetleri beğenmiş olabilirsiniz. Şimdi ise yaptığınız beğenileri toplu silme ihtiyacında bulunduğunuzu sezer gibiyim, tek tek çok silmek çok zor olduğu gibi imkansıza yakın diyebiliriz (50 Bin 70 Binlik beğeni yapmış hesaplara sözüm).

Daha önce yazımız olan Twitter Anasayfa Favori Kodu makalemizi okuyarak beğeni sayınızı da yükseltebilirsiniz.

Yazılım dünyası zaten insanların işlerini kolaylaştırmak ve olabildiğince kolaylaştırmak için yok mu? Yazılımcı kişiler Twitter‘ıda unutmayarak bizim içinde yapmışlar bir şeyler, sağolsunlar. Bir kaç satır kod sayesinde çok az zaman içerisinde Twitter favori silme sitesi gibi yazılımlara gerek duymadan kısa zaman içerisinde halletmiş olacağız.

Twitter beğeni silme 2017 için olmazsa olmaz şeyler var, bunlardan bir tanesi bir masaüstü ya da diz üstü bilgisayar. Diğer şart olan ise bir Chrome tarayıcı, diğer tarayıcılarda yüzde yüz verim alamadığımız gibi kesintiler olduğu için en güzeli ve temizi Chrome tarayıcı, işlemleri mobil üzerinden ise yapmamız şu an için maalesef  mümkün değil.

Not: Yeni güncellemeler sonrası Twitter gün içerisinde en fazla 2000 tane beğeni silme limiti veriyor, 24 saat sonra yani limit kalktıktan sonra silme işlemini gerçekleştirirseniz anında profilinize yansır. Ancak limit aşımını dinlemeden silerseniz değişikliklerin profilinize yansıması bir kaç günü bulabilir. parça parça olarak silmeniz daha yararlı olacağı düşüncesindeyim.

Twitter Beğeni Silme Kodu

  1.  Twitter hesabımızı açıyoruz ve ardından profilinizi açıp takip edilenler kısmına geçiş yapıyorsunuz.
  2. Bilgisayarın klavyesi üzerinde bulunan “f12” tuşuna tıklıyorsunuz, bilgisayarınızın performansına bağlı olarak bir kaç saniye içerisinde açılmış olacaktır.
  3. Önemli olan kısım bu madde ve sonraki maddeler, F12 tuşuna bastığınızda bir çok kodla dolu bir pencere geldi değil mi önünüze? Korktunuz biliyorum, ancak o kısım ile işimiz yok rahatlayabilirsiniz.
  4. Aşağıda görselde görmüş olduğunuz üzere “Elements” kısmının sağ tarafında işaretlemiş olduğum “Console” sekmesi bulunuyor, oraya tıklayarak sekmeyi açıyorsunuz. Çok az kaldı, sonra aşağıdaki “Kodu Al” linkine tıklayarak oradaki her şeyi kopyalıyorsunuz hemen arkasından Console yazan yere CTRL+V ile yapıştırıp enter diyoruz ve Twitter beğeni silme kodu çalışmaya başlıyor.

Twitter Toplu Takip Bırakma kodu

Kodu Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir