Twitter Anasayfa Favori Kodu

Twitter Anasayfa Favori Kodu ile Bir Twitter kullanıcısının dikkatini nasıl çekersiniz? Tahmin ediyorsunuzdur ki sadece o kullanıcıyı takip ederek onun dikkatini çekemezsiniz. O profilin gönderilerini beğenmeniz o kişiyi sizin Twitter profilinize girme isteği doğurur. E siz adamı takip etmişsiniz, üstüne bir de Tweet’ini beğenmişsiniz daha ne?

Komple baştan aşağı anasayfayı beğenmemizdeki amaç, henüz çok yeni bir gönderi paylaşan profili bulmak ve onu otomatik olarak beğenmek. Twitter Anasayfa Favori yaparak zaten bu işlemi halledeceğiz.

Kullanıcının dikkatini neden çekmeye çalışıyoruz, Açıklayalım; Twitter profilinizden haberdar olmayan bir insanın sizi takip etmesi imkansız, işte bu sebepten dolayı ilk amacımız gönderisini beğendiğimiz kişinin dikkatini çekmek. Ondan sonrası zaten basit, yüzde 90 ihtimal o profil sizi takip etmeye başlayacaktır. Denendi ve Takipciz.com ile onaylandı 🙂 Zaten kendinizden bile pay biçebilirsiniz, sizi takip eden ve yaptığınız paylaşımları sürekli beğenen kişiyi siz geri takip yapmaz mısınız? Yaparsınız.

Twitter Anasayfa Favori

Yapacağımız işler gayet kolay ve basit. Kod bilginizin olmasına gerek yok, sadece anlatacağımız gibi yapmanız yeterli. Uygulamaya geçmeden önce bize bir bilgisayar (malasef  şu anlık mobilde işlem yapılamıyor, ilerleyen zamanlarda umarız olur) ve Chrome tarayıcı gerekli.

Hesabım zarar görür mü der gibisiniz biliyorum, Twitter hesabınızın zarar görmesi imkansız. Zaten belli bir limite gelince Twitter size uyarı veriyor ve kod çalışmayı durduruyor. Buradaki amaç limit sınırlarını zorlamamak ve hesabı sıkıntıya sokmamak. Zaten Twitter beğeni limiti 2000’e yakın bu rakamda gayet tatmin edici, yeterli bir rakam.

Twitter Anasayfa Favori Nasıl Yapılır?

Chrome tarayıcıyı açıyorsunuz, ikinci aşama Twitter anasayfasına yani Tweetlerin bulunduğu kısma geçiyorsunuz. Her hangi boş bir yere sağ yık > incele butonuna basıyorsunuz. Console kısmına gelip yapıştırıp Enter tuşuna bastığınızda işlem başlamış olacak. Anasayfanızda bulunan yaklaşık 2000 adet Tweet favoriye yani beğeniye eklenmiş olacak.

Twitter Anasayfa Favori Resimli Anlatım

Twitter Anasayfa Favori Kodu

Makalenin içinde bahsedilen “Console” burası, kodu bu alana yapıştıracağız. Özet geçmek gerekirse; Twitter Anasayfa > Her hangi boş bir alana sağ tık > En altta bulunun İncele ya da Ögeyi denetle > Console > CVTRL + V yapıştır > Enter.

Takip edeceğiniz adımlar bu kadar, Kod aşağıda.

twitter fav kodu 2017;

Kodu Al

Twitter Anasayfa Favori Kodu” için 4 yorum

 • 25 Kasım 2017 tarihinde, saat 12:34
  Permalink

  Bu kod sayesinde Twitter anasayfa beğeni yapabiliyoruz değil mi? eğer öyle doğru anladıysam harika bir şey 🙂

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Twitter Beğeni Silme – Takipciz

 • 8 Şubat 2018 tarihinde, saat 16:01
  Permalink

  Twitter Anasayfa beğeni yapmanın limitini nedir?

  Yanıtla
  • 10 Şubat 2018 tarihinde, saat 16:54
   Permalink

   Günlük 2000 adet.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir