Facebook Grup Kasma Kodu

Not: Kod makalenin en alt kısmındadır.

Dünyaca ünlü sosyal medya sitesi, milyarlarca üyesi bulunan Facebook üzerinde bir grup açtın ve bu grubu büyütemiyorsun değil mi? Ya da daha fazla yorum, beğeni ve paylaşım için daha fazla üye istiyorsun. Haklısın, elimde tam sana bir kod var! Bir basıyorsun baba, bütün arkadaş listedekiler gruba girmiş. Harika değil mi? Facebook Grup Kasma bu gibi kodlarla oldukça kolaylaşıyor.

Bunu tek tek el ile de yapmanız mümkün, ancak çok zor ve zahmetli olduğu için kesinlikle önermiyorum. Kod sayesinde arkadaş listemizde ne kadar kişi varsa davet etmiyoruz, direk eklemiş oluyoruz. Örneğin; 5000 arkadaşınız ekli ve kodu çalıştırdınız, işlem bitene kadar sayfayı yenilemez ve kapatmazsanız 5000 Facebook arkadaşınızın gruba eklenmiş olduğunu göreceksiniz.

 

Hesabım Zarar Görür mü? Çalınır mı?

Hesabın zarar göreceğini düşünmüyorum, lakin limitleri fazla zorlamamak lazım. Günde 200-300 üye eklemek yeterli olacağı kanaatindeyim. Hesabın çalınma riski yoktur, 3 bir yazılım kullanmadığınız ve şifrenizi kimse ile paylaşmadığınız sürece hiç bir sorun olmayacağından emin olabilirsiniz, sonuçta sadece tarayıcınızın “console” kısmını kullanıyorsunuz. Bu kod yıllardan beri kullanılan bir koddur.Açık desek değil, bug desek değil, özellik hiç değil. Ne yasak ne de yasal bir durum.

Kod Nasıl Çalışıyor?

Kodun çalışma mantığı gayet basit, üye ekleme kodu‘nu işleme aldığınız an arkadaşlarınızı hızlı bir şekilde gruba eklemeye başlıyor, sizde arkanıza yaslanıp bitmesini bekliyorsunuz. İşlem bittiğinde kodumuz size haber verecektir.

Bana Faydası Ne Olacak?

  • Grubunuzu çok zengin bir içerik platformuna dönüştürebilirsiniz
  • Varsa sitenizin reklamını yapabilir, yoksa reklam ücreti karşılığında para kazanabilirsiniz
  • İnstagram ve diğer sosyal araçlarda kendinizi duyurmak çok daha kolay hale gelecektir.

Yapmanız gereken düzgün ve istikrarlı bir şekilde hesap kasmak ve bu hesabın arkadaşlarını gruba basmanız gerekmektedir.

Facebook Gruba Kod Basma

Yapacağımız ilk işlem Google Chrome üzerinden  Facebook hesabınıza giriş yapmak olsun, ardından grubunuzu bir yan sekmede açın. Herhangi bir boş alana tıklayıp, en altta bulunan incele butonuna basın, menülerden “console” kısmını bulun ve aşağıdaki kodu değiştirmeden yapıştırın. (Yapıştırırken sağ tık > yapıştır değilde, CTRL+V fonksiyonlarını kullanın)

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İşlem esnasında internet bağlantınızın kopmadığına emin olun
  • Kod çalışırken sekmeyi veya tarayıcıyı kapatmayın, kapatırsanız işlem durur. O zamana kadar eklenenler eklenmiş olur
  • İşlem sırasında yeni sekmede istediğiniz yere girebilirsiniz, Facebook dahil

Kodu Al

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir